O firmie

Wyposażenie przemysłowe najwyższej jakości – made in Germany

 

Kontakt_FirmaOd ponad 40 lat Bedrunka+Hirth produkuje w Bräunlingen urządzenia dla branży przemysłowej oraz dla Klientów z sektora handlu oraz usług.

Oferta firmy jest na bieżąco rozszerzana w oparciu o  najnowocześniejsze rozwiązania. W celu sprostania najwyższym wymaganiom Klientów do produkcji wykorzystywane są blachy i rury stalowe najlepszej jakości.

W skład podstawowej oferty handlowej wchodzą szafki z szufladami, stoły warsztatowe, stacje robocze oraz mobilne zestawy logistyczne dostępne w różnych wersjach.  Program produkcyjny obejmuje również transportowe systemy magazynowania narzędzi CNC, które dzięki zastosowaniu specjalnych (indywidualnych) wkładów CNC mogą być przechowywane sposób bezpieczny i uporządkowany.

Najnowszą ofertę, która chroniona jest przez Europejski Urząd Patentowy stanowią modułowe szafy ze sterowaniem elektronicznym tzw. „ToolServer Modular” TSM oraz systemy zarządzania narzędziami tzw. „ToolServer System” TSS. Wymienione systemy mogą być stosowane wszędzie, gdzie wskazana jest kontrola dostępu do wybranych narzędzi (produktów). Każda szuflada, a nawet wybrana przegródka z klapką może być zamknięta przy pomocy elektromagnetycznego systemu. Dostęp do wybranych produktów możliwy jest po wpisaniu właściwego numeru. System działa przez całą dobę, obejmuje elektroniczne przechowywanie i porządkowanie danych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Bedrunka+Hirth.

  • Produkty najwyższej jakości
  • Krótkie terminy realizacji zamówień
  • 3 lata gwarancji

Adres do strony www producenta: http:www.bedrunka-hirth.de